Sblog Phorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??

Goto down 
+13
FrozenPrincess
Nymi
Katuscha
Nikča
Lin
Klar-a
Fabiolka
Wenny :P
Lady.Wampire
Domča
Jennie
Anne
Palačinka
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
AutorZpráva
Palačinka
Moderátor
Moderátor
Palačinka


Female
Poeet p?íspivku : 3666
Age : 31
Localisation : Pánvička xD
Registration date : 02. 03. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 EmptySun Apr 26, 2009 1:43 pm

poslední film co jsem viděla byl teď v telce DUCH .. dojáák Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 382406
Návrat nahoru Goto down
http://pripalena.palacinka.sblog.cz
Jennie
Admin
Admin
Jennie


Female
Poeet p?íspivku : 7040
Age : 30
Localisation : Orange Country
Registration date : 01. 03. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 EmptySun Apr 26, 2009 1:45 pm

naposled v kině Milionář z chatrče..moc jsem z toho filmu neměla...:D:D:D ale stejně mě nebavil :-D
Návrat nahoru Goto down
http://senseless-illusions.sblog.cz/
Palačinka
Moderátor
Moderátor
Palačinka


Female
Poeet p?íspivku : 3666
Age : 31
Localisation : Pánvička xD
Registration date : 02. 03. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 EmptySun Apr 26, 2009 1:47 pm

Jennie napsal:
naposled v kině Milionář z chatrče..moc jsem z toho filmu neměla...:D:D:D ale stejně mě nebavil :-D

to neznám :D:D:D

Hej tady to bude uplně zas jednou žít!! :D Už to vidííím :D
Návrat nahoru Goto down
http://pripalena.palacinka.sblog.cz
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 EmptySun Apr 26, 2009 6:00 pm

Jak na věc Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 190670
Návrat nahoru Goto down
Domča
Moderátor
Moderátor
Domča


Female
Poeet p?íspivku : 2444
Age : 30
Localisation : Doma v poštýlce
Registration date : 03. 03. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 EmptySun Apr 26, 2009 6:34 pm

Klar-a napsal:
Jak na věc Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 190670

Jo prosimtě .. domlouvali jsme se s Jakubem že bysme zašli na toho Milionáře z chatrče místo toho hororu .. abys mohla jít aj ty Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 841422 a že bysme pak zašli ještě někam .. ale až příští pátek ..co ty na to? Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 170315
Návrat nahoru Goto down
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 EmptySun Apr 26, 2009 6:41 pm

Domča napsal:
Klar-a napsal:
Jak na věc Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 190670

Jo prosimtě .. domlouvali jsme se s Jakubem že bysme zašli na toho Milionáře z chatrče místo toho hororu .. abys mohla jít aj ty Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 841422 a že bysme pak zašli ještě někam .. ale až příští pátek ..co ty na to? Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 170315

a proč mě to píšeš tady ?? :D já o tom už vím akorát nesouhlasím se dnem... já bych šla v sobotu :D prosimtě napiš mě na icq já to tady nebudu řešit...
Návrat nahoru Goto down
Domča
Moderátor
Moderátor
Domča


Female
Poeet p?íspivku : 2444
Age : 30
Localisation : Doma v poštýlce
Registration date : 03. 03. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 EmptySun Apr 26, 2009 6:43 pm

Klar-a napsal:
Domča napsal:
Klar-a napsal:
Jak na věc Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 190670

Jo prosimtě .. domlouvali jsme se s Jakubem že bysme zašli na toho Milionáře z chatrče místo toho hororu .. abys mohla jít aj ty Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 841422 a že bysme pak zašli ještě někam .. ale až příští pátek ..co ty na to? Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 170315

a proč mě to píšeš tady ?? :D já o tom už vím akorát nesouhlasím se dnem... já bych šla v sobotu :D prosimtě napiš mě na icq já to tady nebudu řešit...

jasně,jasně víš jak Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 743615
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 19 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??
Návrat nahoru 
Strana 19 z 19Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sblog Phorum :: Music&Films&Celebs-
Přejdi na: