Sblog Phorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??

Goto down 
+13
FrozenPrincess
Nymi
Katuscha
Nikča
Lin
Klar-a
Fabiolka
Wenny :P
Lady.Wampire
Domča
Jennie
Anne
Palačinka
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
AutorZpráva
Jennie
Admin
Admin
Jennie


Female
Poeet p?íspivku : 7040
Age : 30
Localisation : Orange Country
Registration date : 01. 03. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyThu Jun 19, 2008 4:46 pm

Domča napsal:
Jennie napsal:
pár pařmenů...nejlepší...bezkonkurenční Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865
souhlasím Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865

jo..elita prostě :789613:
Návrat nahoru Goto down
http://senseless-illusions.sblog.cz/
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptySat Jun 21, 2008 1:58 pm

Jennie napsal:
Domča napsal:
Jennie napsal:
pár pařmenů...nejlepší...bezkonkurenční Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865
souhlasím Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865

jo..elita prostě :789613:

Ti kreténi mě zablokovali simku Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 Nemá chybu... Já sem viděla Jumpera... sice kravina ale je tam Hayden Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 699260 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 699260 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 699260
Návrat nahoru Goto down
Nikča
Moderátor
Moderátor
Nikča


Poeet p?íspivku : 1828
Age : 31
Localisation : Právě teď jsem na světovém turné, takže každou chvíli píšu odjinud. x)
Registration date : 30. 09. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptySat Jun 21, 2008 3:41 pm

NiKoLcZkA napsal:
Včera Zpověď královny ze střední školy Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 642901 Mazec komedie :25612:

To se mě vůbec nelíbilo... :no:
Návrat nahoru Goto down
NiKoLcZkA
1-600 Příspěvků
1-600 Příspěvků
NiKoLcZkA


Female
Poeet p?íspivku : 99
Age : 30
Localisation : HoDoNíN
Emploi : °°Studentka°°
Registration date : 14. 06. 08

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptySat Jun 21, 2008 11:47 pm

Nikča napsal:
NiKoLcZkA napsal:
Včera Zpověď královny ze střední školy Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 642901 Mazec komedie :25612:

To se mě vůbec nelíbilo... :no:

Jako já znám taky milionkrát lepší filmy,ale nebylo to špatné lol! Naposledy jsem se dívala na Hříšný tanec 2(zase) Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 575187 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 575187 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 575187 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 575187
Návrat nahoru Goto down
Nikča
Moderátor
Moderátor
Nikča


Poeet p?íspivku : 1828
Age : 31
Localisation : Právě teď jsem na světovém turné, takže každou chvíli píšu odjinud. x)
Registration date : 30. 09. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptySun Jun 22, 2008 2:21 pm

NiKoLcZkA napsal:
Nikča napsal:
NiKoLcZkA napsal:
Včera Zpověď královny ze střední školy Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 642901 Mazec komedie :25612:

To se mě vůbec nelíbilo... :no:

Jako já znám taky milionkrát lepší filmy,ale nebylo to špatné lol! Naposledy jsem se dívala na Hříšný tanec 2(zase) Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 575187 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 575187 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 575187 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 575187

Jo, ten je úžasnej. Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 651761
Návrat nahoru Goto down
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptySun Jun 22, 2008 6:56 pm

Nikča napsal:
NiKoLcZkA napsal:
Nikča napsal:
NiKoLcZkA napsal:
Včera Zpověď královny ze střední školy Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 642901 Mazec komedie :25612:

To se mě vůbec nelíbilo... :no:

Jako já znám taky milionkrát lepší filmy,ale nebylo to špatné lol! Naposledy jsem se dívala na Hříšný tanec 2(zase) Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 575187 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 575187 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 575187 Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 575187

Jo, ten je úžasnej. Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 651761

to se mě nelíbilo... takový cajdák ... nevím no.. moc tam netančili lol! Ale ta Zpověd byla celkem dobrá
Návrat nahoru Goto down
angie
1-600 Příspěvků
1-600 Příspěvků
angie


Female
Poeet p?íspivku : 12
Age : 32
Registration date : 23. 07. 08

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyWed Jul 23, 2008 10:35 am

naposledy Bathory a moc sa mi to lúbilo Wink
Návrat nahoru Goto down
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyWed Jul 23, 2008 3:24 pm

angie napsal:
naposledy Bathory a moc sa mi to lúbilo Wink

chtěla bych to vidět ale sem líná jít do kina a na filmovce bude plno a já jsem zrovna na táboře takže se na to podívám snad někdy jindy :)
Návrat nahoru Goto down
Jennie
Admin
Admin
Jennie


Female
Poeet p?íspivku : 7040
Age : 30
Localisation : Orange Country
Registration date : 01. 03. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyThu Jul 24, 2008 2:39 pm

Klar-a napsal:
angie napsal:
naposledy Bathory a moc sa mi to lúbilo Wink

chtěla bych to vidět ale sem líná jít do kina a na filmovce bude plno a já jsem zrovna na táboře takže se na to podívám snad někdy jindy :)


já sem na to chtěla jít ale není s kým,nikomu e moc nechce :D
Návrat nahoru Goto down
http://senseless-illusions.sblog.cz/
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyThu Jul 24, 2008 9:23 pm

Jennie napsal:
Klar-a napsal:
angie napsal:
naposledy Bathory a moc sa mi to lúbilo Wink

chtěla bych to vidět ale sem líná jít do kina a na filmovce bude plno a já jsem zrovna na táboře takže se na to podívám snad někdy jindy :)


já sem na to chtěla jít ale není s kým,nikomu e moc nechce :D

nj ale víc bych chtěla vidět oba díly narnie..ale nemůžu to nikde sehnat a taky chcu hp 5 na dývku :d
Návrat nahoru Goto down
Jennie
Admin
Admin
Jennie


Female
Poeet p?íspivku : 7040
Age : 30
Localisation : Orange Country
Registration date : 01. 03. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyThu Jul 24, 2008 9:53 pm

Klar-a napsal:
Jennie napsal:
Klar-a napsal:
angie napsal:
naposledy Bathory a moc sa mi to lúbilo Wink

chtěla bych to vidět ale sem líná jít do kina a na filmovce bude plno a já jsem zrovna na táboře takže se na to podívám snad někdy jindy :)


já sem na to chtěla jít ale není s kým,nikomu e moc nechce :D

nj ale víc bych chtěla vidět oba díly narnie..ale nemůžu to nikde sehnat a taky chcu hp 5 na dývku :d

stáhni :D
Návrat nahoru Goto down
http://senseless-illusions.sblog.cz/
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyFri Jul 25, 2008 1:42 pm

Jennie napsal:
Klar-a napsal:
Jennie napsal:
Klar-a napsal:
angie napsal:
naposledy Bathory a moc sa mi to lúbilo Wink

chtěla bych to vidět ale sem líná jít do kina a na filmovce bude plno a já jsem zrovna na táboře takže se na to podívám snad někdy jindy :)


já sem na to chtěla jít ale není s kým,nikomu e moc nechce :D

nj ale víc bych chtěla vidět oba díly narnie..ale nemůžu to nikde sehnat a taky chcu hp 5 na dývku :d

stáhni :D

když mě dáš odkaz :D
Návrat nahoru Goto down
Jennie
Admin
Admin
Jennie


Female
Poeet p?íspivku : 7040
Age : 30
Localisation : Orange Country
Registration date : 01. 03. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyFri Jul 25, 2008 10:02 pm

Klar-a napsal:
Jennie napsal:
Klar-a napsal:
Jennie napsal:
Klar-a napsal:
angie napsal:
naposledy Bathory a moc sa mi to lúbilo Wink

chtěla bych to vidět ale sem líná jít do kina a na filmovce bude plno a já jsem zrovna na táboře takže se na to podívám snad někdy jindy :)


já sem na to chtěla jít ale není s kým,nikomu e moc nechce :D

nj ale víc bych chtěla vidět oba díly narnie..ale nemůžu to nikde sehnat a taky chcu hp 5 na dývku :d

stáhni :D

když mě dáš odkaz :D

to mám kopr hledat :D
Návrat nahoru Goto down
http://senseless-illusions.sblog.cz/
Nikča
Moderátor
Moderátor
Nikča


Poeet p?íspivku : 1828
Age : 31
Localisation : Právě teď jsem na světovém turné, takže každou chvíli píšu odjinud. x)
Registration date : 30. 09. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptySun Jul 27, 2008 9:05 pm

hey bathory chcu taky vidět, ta herečka nejvíc sympatická...narnii čtu všecky díle, tož to mě zatím stačí, vidět je můžu na youtube viď..jestli chceš Klárí, pošlu odkaz až dondeš...
Návrat nahoru Goto down
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyMon Aug 04, 2008 11:09 am

Nikča napsal:
hey bathory chcu taky vidět, ta herečka nejvíc sympatická...narnii čtu všecky díle, tož to mě zatím stačí, vidět je můžu na youtube viď..jestli chceš Klárí, pošlu odkaz až dondeš...

jo pošli..jinak včera sem viděla Star wars na nově... doufám že dají i dvojku... bude tam hayden Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 395697
Návrat nahoru Goto down
Nikča
Moderátor
Moderátor
Nikča


Poeet p?íspivku : 1828
Age : 31
Localisation : Právě teď jsem na světovém turné, takže každou chvíli píšu odjinud. x)
Registration date : 30. 09. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyMon Aug 04, 2008 12:53 pm

Klar-a napsal:
Nikča napsal:
hey bathory chcu taky vidět, ta herečka nejvíc sympatická...narnii čtu všecky díle, tož to mě zatím stačí, vidět je můžu na youtube viď..jestli chceš Klárí, pošlu odkaz až dondeš...

jo pošli..jinak včera sem viděla Star wars na nově... doufám že dají i dvojku... bude tam hayden Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 395697

tak na: https://www.youtube.com/watch?v=5i5OELGh0c4 - zatím první část, potom si tam musíš hledat další, jako 2, 3, 4, apod. znáš to...Kaspian tam zatím ale není, nenašla jsem ho...
Návrat nahoru Goto down
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyMon Aug 04, 2008 2:51 pm

Nikča napsal:
Klar-a napsal:
Nikča napsal:
hey bathory chcu taky vidět, ta herečka nejvíc sympatická...narnii čtu všecky díle, tož to mě zatím stačí, vidět je můžu na youtube viď..jestli chceš Klárí, pošlu odkaz až dondeš...

jo pošli..jinak včera sem viděla Star wars na nově... doufám že dají i dvojku... bude tam hayden Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 395697

tak na: https://www.youtube.com/watch?v=5i5OELGh0c4 - zatím první část, potom si tam musíš hledat další, jako 2, 3, 4, apod. znáš to...Kaspian tam zatím ale není, nenašla jsem ho...

no jo ale tomu já prdlajs rozumím :D ale už sem to našla jinde...sice kvalita byla hrozná ale dalo se to..čekala sem to ale lepší
Návrat nahoru Goto down
Nikča
Moderátor
Moderátor
Nikča


Poeet p?íspivku : 1828
Age : 31
Localisation : Právě teď jsem na světovém turné, takže každou chvíli píšu odjinud. x)
Registration date : 30. 09. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyWed Aug 06, 2008 12:39 pm

Král Artuš - zatím asi jen půlku, musela jsem jít pryč, ale jen co to dokoukám dám vědět. Ale zatím se mě to nehorázně líbí jako. To víte jako, hraje tam Keiruška. Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 699260
Návrat nahoru Goto down
Nikča
Moderátor
Moderátor
Nikča


Poeet p?íspivku : 1828
Age : 31
Localisation : Právě teď jsem na světovém turné, takže každou chvíli píšu odjinud. x)
Registration date : 30. 09. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyWed Aug 06, 2008 8:43 pm

Král Artuš - jediným slovem: Páni
Návrat nahoru Goto down
Romča
1-600 Příspěvků
1-600 Příspěvků
Romča


Female
Poeet p?íspivku : 22
Age : 29
Localisation : dreams
Registration date : 28. 07. 08

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyFri Aug 08, 2008 12:07 pm

Nikča napsal:
Král Artuš - jediným slovem: Páni
Nevidela sem ale pry je to dobre .
No ja sem sa divala nedavno na Posledniho Samuraja,beceli u toho aj kluci Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 ale tak bylo to zajimave cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.papercuts.blog.cz
Nikča
Moderátor
Moderátor
Nikča


Poeet p?íspivku : 1828
Age : 31
Localisation : Právě teď jsem na světovém turné, takže každou chvíli píšu odjinud. x)
Registration date : 30. 09. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyFri Aug 08, 2008 12:35 pm

Romča napsal:
Nikča napsal:
Král Artuš - jediným slovem: Páni
Nevidela sem ale pry je to dobre .
No ja sem sa divala nedavno na Posledniho Samuraja,beceli u toho aj kluci Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 ale tak bylo to zajimave cheers

Poslední samuraj je taky úžasnej film, ten taky zbožňuju.
Návrat nahoru Goto down
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptyFri Aug 08, 2008 5:32 pm

Ti druzí - nesnáším horory ale tohle bylo fakt dobré !!!!
Pan včelka - normální animovaný film.. jako nic moc...jsou i lepší Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865
Návrat nahoru Goto down
Nikča
Moderátor
Moderátor
Nikča


Poeet p?íspivku : 1828
Age : 31
Localisation : Právě teď jsem na světovém turné, takže každou chvíli píšu odjinud. x)
Registration date : 30. 09. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptySat Aug 09, 2008 1:15 pm

Klar-a napsal:
Ti druzí - nesnáším horory ale tohle bylo fakt dobré !!!!
Pan včelka - normální animovaný film.. jako nic moc...jsou i lepší Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865

neurážej mě mýho včeláčka! Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 on je skvělý stejně Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 699260

Atonement (Pokání) - mňamózní drama, brečela jsem...sice jsem tomu rozuměla minimum, ale herci (Keira Knightley, James McAvoy) vynikající.
Návrat nahoru Goto down
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptySat Aug 09, 2008 1:21 pm

Nikča napsal:
Klar-a napsal:
Ti druzí - nesnáším horory ale tohle bylo fakt dobré !!!!
Pan včelka - normální animovaný film.. jako nic moc...jsou i lepší Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865

neurážej mě mýho včeláčka! Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 on je skvělý stejně Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 699260

Atonement (Pokání) - mňamózní drama, brečela jsem...sice jsem tomu rozuměla minimum, ale herci (Keira Knightley, James McAvoy) vynikající.

kdyby ho nedaboval rychlý Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 483316
Návrat nahoru Goto down
Nikča
Moderátor
Moderátor
Nikča


Poeet p?íspivku : 1828
Age : 31
Localisation : Právě teď jsem na světovém turné, takže každou chvíli píšu odjinud. x)
Registration date : 30. 09. 07

Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 EmptySat Aug 09, 2008 1:25 pm

Klar-a napsal:
Nikča napsal:
Klar-a napsal:
Ti druzí - nesnáším horory ale tohle bylo fakt dobré !!!!
Pan včelka - normální animovaný film.. jako nic moc...jsou i lepší Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865

neurážej mě mýho včeláčka! Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 993865 on je skvělý stejně Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 699260

Atonement (Pokání) - mňamózní drama, brečela jsem...sice jsem tomu rozuměla minimum, ale herci (Keira Knightley, James McAvoy) vynikající.

kdyby ho nedaboval rychlý Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 483316

tak si představ, že rychlý je hrozně krásnej sexy svalovec Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 582242
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??   Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám?? - Stránka 17 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Poslední film co ste viděli?? Líbil se vám??
Návrat nahoru 
Strana 17 z 19Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sblog Phorum :: Music&Films&Celebs-
Přejdi na: