Sblog Phorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Radio? Mp3?? CD ???

Goto down 
+4
Domča
Anne
Jennie
Palačinka
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Palačinka
Moderátor
Moderátor
Palačinka


Female
Poeet p?íspivku : 3666
Age : 31
Localisation : Pánvička xD
Registration date : 02. 03. 07

Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radio? Mp3?? CD ???   Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 EmptyTue Jul 31, 2007 11:52 am

Jennie-chemikální lolek:D napsal:
Angel-Anne napsal:
Domča napsal:
Jennie napsal:
Angel-Anne napsal:
Jennie napsal:
Angel-Anne napsal:
girl.world napsal:
JA radia moc nepocuvam len ked idem v aute (nie sama s rodicmi :D) A tam mam FunRadio aleboradio Expers ale to asi nepoznate :o A ja mam najradsej Iprd (Mozno ho poznate pod originalnym nazvom iPod ) Je to best aleboeste na compe mp3 :D
JJ,souhlasim.
btw>> Iprd lol! lol!


:hahahaha: :hahahaha: :hahahaha:
JOo..pripalena.palacinka sem nechodí?? :(

newim včera sem s ni byla v sokole a někdo jí zrušil blog :( :( :( :( :( :( :( :( takže nevím jestli přijde nebo ne... :(


no já jsem se právě divila když jsme zadala do vyhledávače tak mi to pořád psalo že stráínku nelze zobrazit to je mi líto fakt jí to vyřiď :|
Ale přece i když nemá blog tak sem může chodit,ne? Btw>>není to už podruhé co jí zrušili blog??Nebo aspoň ukradli heslo??Chudinka,je mi jí líto..kdo může něco takovýho udělat?? :(

Jo je to už podruhé co jí ukradli heslo :( Nevím,myslím že nemá čas Crying or Very sad



vy ste takove zlati dekujuuuu a nebojte ja uz vas tady neopustíííííííím Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697
Návrat nahoru Goto down
http://pripalena.palacinka.sblog.cz
Jennie
Admin
Admin
Jennie


Female
Poeet p?íspivku : 7040
Age : 30
Localisation : Orange Country
Registration date : 01. 03. 07

Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radio? Mp3?? CD ???   Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 EmptyTue Jul 31, 2007 12:02 pm

Palacinka (čolek) napsal:
Jennie-chemikální lolek:D napsal:
Angel-Anne napsal:
Domča napsal:
Jennie napsal:
Angel-Anne napsal:
Jennie napsal:
Angel-Anne napsal:
girl.world napsal:
JA radia moc nepocuvam len ked idem v aute (nie sama s rodicmi :D) A tam mam FunRadio aleboradio Expers ale to asi nepoznate :o A ja mam najradsej Iprd (Mozno ho poznate pod originalnym nazvom iPod ) Je to best aleboeste na compe mp3 :D
JJ,souhlasim.
btw>> Iprd lol! lol!


:hahahaha: :hahahaha: :hahahaha:
JOo..pripalena.palacinka sem nechodí?? :(

newim včera sem s ni byla v sokole a někdo jí zrušil blog :( :( :( :( :( :( :( :( takže nevím jestli přijde nebo ne... :(


no já jsem se právě divila když jsme zadala do vyhledávače tak mi to pořád psalo že stráínku nelze zobrazit to je mi líto fakt jí to vyřiď :|
Ale přece i když nemá blog tak sem může chodit,ne? Btw>>není to už podruhé co jí zrušili blog??Nebo aspoň ukradli heslo??Chudinka,je mi jí líto..kdo může něco takovýho udělat?? :(

Jo je to už podruhé co jí ukradli heslo :( Nevím,myslím že nemá čas Crying or Very sad



vy ste takove zlati dekujuuuu a nebojte ja uz vas tady neopustíííííííím Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697


to sme radi Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 884653
Návrat nahoru Goto down
http://senseless-illusions.sblog.cz/
Palačinka
Moderátor
Moderátor
Palačinka


Female
Poeet p?íspivku : 3666
Age : 31
Localisation : Pánvička xD
Registration date : 02. 03. 07

Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radio? Mp3?? CD ???   Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2007 4:10 pm

Jennie-chemikální lolek:D napsal:
Palacinka (čolek) napsal:
Jennie-chemikální lolek:D napsal:
Angel-Anne napsal:
Domča napsal:
Jennie napsal:
Angel-Anne napsal:
Jennie napsal:
Angel-Anne napsal:
girl.world napsal:
JA radia moc nepocuvam len ked idem v aute (nie sama s rodicmi :D) A tam mam FunRadio aleboradio Expers ale to asi nepoznate :o A ja mam najradsej Iprd (Mozno ho poznate pod originalnym nazvom iPod ) Je to best aleboeste na compe mp3 :D
JJ,souhlasim.
btw>> Iprd lol! lol!


:hahahaha: :hahahaha: :hahahaha:
JOo..pripalena.palacinka sem nechodí?? :(

newim včera sem s ni byla v sokole a někdo jí zrušil blog :( :( :( :( :( :( :( :( takže nevím jestli přijde nebo ne... :(


no já jsem se právě divila když jsme zadala do vyhledávače tak mi to pořád psalo že stráínku nelze zobrazit to je mi líto fakt jí to vyřiď :|
Ale přece i když nemá blog tak sem může chodit,ne? Btw>>není to už podruhé co jí zrušili blog??Nebo aspoň ukradli heslo??Chudinka,je mi jí líto..kdo může něco takovýho udělat?? :(

Jo je to už podruhé co jí ukradli heslo :( Nevím,myslím že nemá čas Crying or Very sad



vy ste takove zlati dekujuuuu a nebojte ja uz vas tady neopustíííííííím Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 395697


to sme radi Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 884653




Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 87732 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 87732 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 87732 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 87732 Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 87732
Návrat nahoru Goto down
http://pripalena.palacinka.sblog.cz
Sponsored content





Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radio? Mp3?? CD ???   Radio? Mp3?? CD ??? - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Radio? Mp3?? CD ???
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sblog Phorum :: Music&Films&Celebs-
Přejdi na: