Sblog Phorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Oblíbené stránky

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Domča
Moderátor
Moderátor
Domča


Female
Poeet p?íspivku : 2444
Age : 30
Localisation : Doma v poštýlce
Registration date : 03. 03. 07

Oblíbené stránky Empty
PříspěvekPředmět: Oblíbené stránky   Oblíbené stránky EmptySat Apr 05, 2008 12:07 pm

Na které stránky, blogy ted nejvíc a nejčastějc chodíte? docela by mě to zajímalo abych třeba objevila nové věci! :D anejenom já..
Návrat nahoru Goto down
Jennie
Admin
Admin
Jennie


Female
Poeet p?íspivku : 7040
Age : 30
Localisation : Orange Country
Registration date : 01. 03. 07

Oblíbené stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené stránky   Oblíbené stránky EmptySat Apr 05, 2008 1:54 pm

Domča napsal:
Na které stránky, blogy ted nejvíc a nejčastějc chodíte? docela by mě to zajímalo abych třeba objevila nové věci! :D anejenom já..


hej...já teď na blogy vůbec nechodím...a na stránky? spíš o celebritách ( teď nejvíc o ciaře,evě longorii a desperate housewives Oblíbené stránky 993865 ) a tam moc nových věcí co by tebe zajímalo neobjevíš holka Oblíbené stránky 993865
Návrat nahoru Goto down
http://senseless-illusions.sblog.cz/
Domča
Moderátor
Moderátor
Domča


Female
Poeet p?íspivku : 2444
Age : 30
Localisation : Doma v poštýlce
Registration date : 03. 03. 07

Oblíbené stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené stránky   Oblíbené stránky EmptySat Apr 05, 2008 2:06 pm

Jennie napsal:
Domča napsal:
Na které stránky, blogy ted nejvíc a nejčastějc chodíte? docela by mě to zajímalo abych třeba objevila nové věci! :D anejenom já..


hej...já teď na blogy vůbec nechodím...a na stránky? spíš o celebritách ( teď nejvíc o ciaře,evě longorii a desperate housewives Oblíbené stránky 993865 ) a tam moc nových věcí co by tebe zajímalo neobjevíš holka Oblíbené stránky 993865

aha Oblíbené stránky 993865 to já zas chodím porád na 30secondstomars.cz a tak no .. pak na roxy.com dcshoes.com a jinak na blog mojí kámošky :D a na Eliščin blog .. a na Janičky blog o Ciaře někdy :Da na Klárčin blog miss-lost pak taky na forum že ano .. a na aukro! Oblíbené stránky 993865
Návrat nahoru Goto down
Nikča
Moderátor
Moderátor
Nikča


Poeet p?íspivku : 1828
Age : 31
Localisation : Právě teď jsem na světovém turné, takže každou chvíli píšu odjinud. x)
Registration date : 30. 09. 07

Oblíbené stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené stránky   Oblíbené stránky EmptyTue Apr 08, 2008 10:11 pm

justjured.buzznet.com - jsem takovej paparazzi cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblíbené stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené stránky   Oblíbené stránky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Oblíbené stránky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sblog Phorum :: Basket-
Přejdi na: