Sblog Phorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co máte teď na sobě?

Goto down 
+4
Palačinka
Nikča
Jennie
Domča
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co máte teď na sobě?   Co máte teď na sobě? - Stránka 6 EmptyThu Jul 10, 2008 6:31 pm

tričko co sme si nechali udělat celá třída v pětce Co máte teď na sobě? - Stránka 6 582242 je mě pořád velké :D nechápu
Návrat nahoru Goto down
Lin
Moderátor
Moderátor
Lin


Female
Poeet p?íspivku : 1738
Age : 30
Localisation : Moja izba xD smer ? TT
Registration date : 02. 03. 07

Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co máte teď na sobě?   Co máte teď na sobě? - Stránka 6 EmptyThu Jul 10, 2008 9:13 pm

Klar-a napsal:
tričko co sme si nechali udělat celá třída v pětce Co máte teď na sobě? - Stránka 6 582242 je mě pořád velké :D nechápu

loool lol!
Návrat nahoru Goto down
http://fancy-mistrees.sblog.cz/
Jennie
Admin
Admin
Jennie


Female
Poeet p?íspivku : 7040
Age : 30
Localisation : Orange Country
Registration date : 01. 03. 07

Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co máte teď na sobě?   Co máte teď na sobě? - Stránka 6 EmptyFri Jul 11, 2008 11:49 am

Klar-a napsal:
tričko co sme si nechali udělat celá třída v pětce Co máte teď na sobě? - Stránka 6 582242 je mě pořád velké :D nechápu

se někdo má :D
Návrat nahoru Goto down
http://senseless-illusions.sblog.cz/
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co máte teď na sobě?   Co máte teď na sobě? - Stránka 6 EmptyFri Jul 11, 2008 5:38 pm

Jennie napsal:
Klar-a napsal:
tričko co sme si nechali udělat celá třída v pětce Co máte teď na sobě? - Stránka 6 582242 je mě pořád velké :D nechápu

se někdo má :D

proč jako ?
Návrat nahoru Goto down
Nikča
Moderátor
Moderátor
Nikča


Poeet p?íspivku : 1828
Age : 31
Localisation : Právě teď jsem na světovém turné, takže každou chvíli píšu odjinud. x)
Registration date : 30. 09. 07

Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co máte teď na sobě?   Co máte teď na sobě? - Stránka 6 EmptyFri Jul 11, 2008 8:55 pm

tričko mordé xxxxxl, tříčtvrátky
Návrat nahoru Goto down
Jennie
Admin
Admin
Jennie


Female
Poeet p?íspivku : 7040
Age : 30
Localisation : Orange Country
Registration date : 01. 03. 07

Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co máte teď na sobě?   Co máte teď na sobě? - Stránka 6 EmptyFri Jul 11, 2008 9:45 pm

Klar-a napsal:
Jennie napsal:
Klar-a napsal:
tričko co sme si nechali udělat celá třída v pětce Co máte teď na sobě? - Stránka 6 582242 je mě pořád velké :D nechápu

se někdo má :D

proč jako ?

proč asi:Dtaky bych chtěla mít stejnou velikost jako v páté třídě Co máte teď na sobě? - Stránka 6 584389
Návrat nahoru Goto down
http://senseless-illusions.sblog.cz/
Klar-a
Moderátor
Moderátor
Klar-a


Female
Poeet p?íspivku : 3032
Registration date : 30. 06. 07

Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co máte teď na sobě?   Co máte teď na sobě? - Stránka 6 EmptySat Jul 12, 2008 2:46 pm

Jennie napsal:
Klar-a napsal:
Jennie napsal:
Klar-a napsal:
tričko co sme si nechali udělat celá třída v pětce Co máte teď na sobě? - Stránka 6 582242 je mě pořád velké :D nechápu

se někdo má :D

proč jako ?

proč asi:Dtaky bych chtěla mít stejnou velikost jako v páté třídě Co máte teď na sobě? - Stránka 6 584389

ale jako ono je strašně velké.. sme si objednala M a mám ho jak xxxxxxxxl :D
Návrat nahoru Goto down
NiKoLcZkA
1-600 Příspěvků
1-600 Příspěvků
NiKoLcZkA


Female
Poeet p?íspivku : 99
Age : 30
Localisation : HoDoNíN
Emploi : °°Studentka°°
Registration date : 14. 06. 08

Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co máte teď na sobě?   Co máte teď na sobě? - Stránka 6 EmptySat Jul 12, 2008 3:40 pm

Stále od rána noční košilku Co máte teď na sobě? - Stránka 6 180430 (růžovou a uprostřed je nějaké srdce cheers )
Návrat nahoru Goto down
Lin
Moderátor
Moderátor
Lin


Female
Poeet p?íspivku : 1738
Age : 30
Localisation : Moja izba xD smer ? TT
Registration date : 02. 03. 07

Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co máte teď na sobě?   Co máte teď na sobě? - Stránka 6 EmptySat Jul 12, 2008 11:27 pm

NiKoLcZkA napsal:
Stále od rána noční košilku Co máte teď na sobě? - Stránka 6 180430 (růžovou a uprostřed je nějaké srdce cheers )

ja mam ruzovy zupan zo srdieckami Co máte teď na sobě? - Stránka 6 582242 Co máte teď na sobě? - Stránka 6 582242
Návrat nahoru Goto down
http://fancy-mistrees.sblog.cz/
Jennie
Admin
Admin
Jennie


Female
Poeet p?íspivku : 7040
Age : 30
Localisation : Orange Country
Registration date : 01. 03. 07

Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co máte teď na sobě?   Co máte teď na sobě? - Stránka 6 EmptySun Jul 13, 2008 2:24 pm

žlutý top,černé kalhoty...klára ví i detailně jak to vypadá,když sme se dnes viděly Co máte teď na sobě? - Stránka 6 308513 můžete mi jenom závidět :D:D:D:lol!:
Návrat nahoru Goto down
http://senseless-illusions.sblog.cz/
Nikča
Moderátor
Moderátor
Nikča


Poeet p?íspivku : 1828
Age : 31
Localisation : Právě teď jsem na světovém turné, takže každou chvíli píšu odjinud. x)
Registration date : 30. 09. 07

Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co máte teď na sobě?   Co máte teď na sobě? - Stránka 6 EmptyMon Jul 14, 2008 3:09 pm

Tříčtvrťáky teplákový, hnědej top a žlutý ponožky...žlutý ponočky forevr Co máte teď na sobě? - Stránka 6 582242
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co máte teď na sobě?   Co máte teď na sobě? - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co máte teď na sobě?
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sblog Phorum :: Basket-
Přejdi na: